Aktualności

III ETAP KONKURSU
  • Dodane przez: Morena
  • 2018-09-03
Rozpoczynamy III etap konkursu na najlepszą Spółdzielnię Uczniowską! Dzisiaj uruchomiliśmy dla Was system, w którym będziecie mogli złożyć swoje sprawozdania z pierwszych miesiecy działalności.

III etap Konkursu jest przeprowadzony w 3 kategoriach:
a) zysk;
b) działania promocyjno-marketingowe;
c) efektywność (czyli stosunek przychodów do kosztów).

Wyniki Konkursu na najlepszą Spółdzielnię Uczniowską zostaną ogłoszone podczas uroczystej Gali na Warsztatach Wymiany Doświadczeń CZAS NA MŁODZIEŻ w dniach 24 września (dla szkół podstawowych) oraz 25 września (dla szkół ponadpodstawowych), a także na stronie internetowej: www.spoldzielnieuczniowskie.pl. Udział w Gali jest obowiązkowy dla każdej grupy startującej w konkursie.

Zwycięzcy z min. 3 najlepszych grup dostaną nagrody indywidualne lub wezmą udział w wycieczce zagranicznej dot. przedsiębiorczości.

Pamiętajcie, że na złożenie sprawozdania macie czas do 20 września 2018 roku. Zapoznajcie się z regulaminem III etapu, kartą oceny formalnej i składajcie projekty. W razie pytań piszcie do nas na: js@morena.org.pl.

Wszelkie informacje dot. Spółdzielni Uczniowskich dostępne są na naszej stronie internetowej: www.spoldzielnieuczniowskie.pl oraz na Facebooku: www.facebook.com/spoldzielnieuczniowskie/.

Nie zwlekaj! Działaj!