Aktualności

II ETAP KONKURSU
  • Dodane przez: Morena
  • 2018-02-16
Rozpoczynamy II etap konkursu na biznesplan Spółdzielni Uczniowskiej! Dzisiaj uruchomiliśmy dla Was system, w którym będziecie mogli złożyć swoje biznesplany. W II etapie mają prawo wziąć udział tylko grupy, które pozytywnie przeszły etap pierwszy Konkursu a ich wnioski zostały zakwalifikowane do etapu drugiego. Pamiętajcie, że w II etapie rozwijacie swoje pomysły z I etapu - nie dopuszczamy składania innych pomysłów.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 30 kwietnia 2018 r. na: www.spoldzielnieuczniowskie.pl. Grupy, które znajdą się na liście zwycięzców etapu II będą mogły uruchomić w swojej szkole Spółdzielnię Uczniowską i otrzymają na to dofinansowanie.

Pamiętajcie, że na złożenie biznesplanu macie czas do 15 kwietnia 2018 roku. Zapoznajcie się z regulaminem II etapu, kartami oceny formalnej i merytorycznej i składajcie projekty. W razie pytań piszcie do nas na: js@morena.org.pl.

Wszelkie informacje dot. Spółdzielni Uczniowskich dostępne są na naszej stronie internetowej: www.spoldzielnieuczniowskie.pl oraz na Facebooku: www.facebook.com/spoldzielnieuczniowskie/.

Nie zwlekaj! Działaj!